NTNU's førsteside Institutt for kjemisk prosessteknologi Fakultet for naturvitenskap og teknologi Til NTNUs hovedside

Stipendiater ved Kolloid og polymerkjemi
Navn Telefon Rom/Sted E-post Veileder
Bandyopadhyay, Sulalit 735 50339 K5-340 sulalit.bandyopadhyay@ntnu.no Wilhelm Robert Glomm
Barrabino, Albert 735 94137 PFI-3401 albert.barrabino@ntnu.no Johan Sjöblom
Bin Ismail, Ahmad Shamsulizwan 73550339 K5-340 ahmad.shamsulizwan.ismail@ntnu.no Kristofer Paso
McDonagh, Birgitte Hjelmeland 735 50325 K5-333 birgitte.h.mcdonagh@ntnu.no Wilhelm Robert Glomm
Mehandzhiyski, Aleksandar 735   aleksandar.mehandzhiyski@ntnu.no Brian Grimes
Pradilla Ragua, Diego Camilo 735 PFI diego.c.p.ragua@ntnu.no Johan Sjöblom
Subramanian, Sreedhar 735 97762 PFI-3407 sreedhar.subramanian@ntnu.no Johan Sjöblom
Tichelkamp, Thomas 735 94149 K5-326 thomas.tichelkamp@ntnu.no Gisle Øye

Redaktør: Ingeniør Frode Sundseth, Kontaktadresse: Frode.sundseth@ntnu.no, Sist oppdatert 12/16/2014 11:44:54 AM